niedziela, 30 listopada 2014

*Objaśnienie*
UDOSTĘPNIAJCIE
Każdy zadedykowany Duchowy Satanista ma obowiązek brać udział w duchowej wojnie. Oprócz ROKT, kolejnym sposobem na pokonanie oprawcy jest WIEDZA. To najpotężniejszy oręż przeciwko tyranii mroku, w którym wróg chce nas pogrążyć.

Chrześcijaństwo przez ponad milenium robiło z nas głupków, niszcząc wiedzę naszych Przodków i każąc nam klęczeć przed najgorszym złem na świecie - pora wstać z kolan, dobyć oręża i rozdać go naszym ziomkom, którzy jeszcze mają przepaski na oczach - ale szukają.

Udostępniajcie artykuły na swoich stronach, tam gdzie możecie. To kwestia naszego przeżycia - lub naszej śmieci.


Wstęp


Mądrość Piekła to zbiór postów z e-grup (patrz poniżej) oraz innych artykułów które są wartościowe, gdyż stanowią cenne, a czasami konieczne, uzupełnienie zawartości strony Duchowego Satanizmu.

Pokładając nadzieję w krytyczny osąd ORAZ otwarty umysł Polaków ufam, iż zrozumienie treści wybranych przez was artykułów będzie osiągalne. Liczcie się natomiast z tym: możecie niektórych rzeczy nie powiązać od razu w szerszym kontekście. Posty te są pisane przez Duchowych Satanistów, Ludzi którzy wbrew żydowskim programom ignorancji i niewolnictwa, pracują nad wyzwoleniem Ludzkości z pod jarzma tego gatunku. Piszący tutaj, poprzez medytacje i naukę - rzeczy jakie stanowią śmiertelne zagrożenie dla Żydowskiego Ładu Świata - poszerzają swoje horyzonty myślowe i ewoluują, przyczyniając się do rozwoju całego gatunku Ludzkiego.

Oprócz postów, zamieszczam tu także inne artykuły, które zasługują na większą uwagę, a których treść jest ważna, gdyż pokazuje oblicze Prawdy, jakiej Polak może nie być w stanie umieścić w szerszym kontekście - choć patrząc na coraz to bardziej budzący się świat, dostrzega całość żydowskiej kontroli, a to ważne, bo żyd jest mistrzem iluzji, kłamstwa, manipulacji. Lecz dostrzeganie żydowskiej kontroli a poznanie faktów o Prawdziwym Satanizmie, o naszych korzeniach, wymaga odrzucenia a także wyrzeczenia i oczyszczenia się z każdej cząstki żydowskiego szamba, ekskrementu jakim jesteśmy ubrudzeni, skażeni na duszy i umyśle. Inną cechą świadczącą o wartości tych artykułów jest fakt, że pisane są one przez nie-Satanistów.

ZAWSZE uwzględniam autora lub źródło (oraz tłumacza, jeśli to nie ja tłumaczyłem), czy artykuły są z poza e-grup JoS czy nie.  

Człowiek / Aryjczyk / Słowianin JEST Dzieckiem Szatana / Lucyfera, a Jego uczniowie - wszyscy zadedykowani Ojcu Szatanowi, wraz z Satanistycznym Klerem dążą do przywrócenie nam, Ludziom, naszych Ludzkich / Białych tradycji, których wspólną nazwą jest właśnie Duchowy Satanizm. Tradycji, które były odwieczne.

Wbrew temu, co nam żydowskie władze świata tłukły do głów przez pokolenia oraz inkarnacje, Szatan znaczy PRAWDA w pierwszym języku Ludzi – sanskrycie (oraz, jak możecie się przekonać czytając artykuły, także po polsku). Jego imię natomiast znaczy WRÓG w języku żydów – hebrajskim. Hebrajski jest językiem ŻYDÓW. Żyd to coś totalnie innego niż CZŁOWIEK, o czym zaświadczają rabiniczne nauki talmudu.

Świat coraz bardziej budzi się na to, czym w istocie jest żyd – problem tkwi w tym, że zastawił on sporo pułapek na Ludzi, którzy nie mają pojęcia o machinacjach tego gatunku. Jedną z takich rzeczy jest m.in. ignorancja na temat powiązania chrześcijaństwo-żydzi, czy chrześcijaństwo-komunizm, dzięki czemu mogą oni ogłupiać niczego nieświadomą Polonię swymi łgarstwami. Ich nieustanna agresywna propaganda utrudnia Polakom poznanie Prawdy o rzeczach jakie żydom zagrażają - w mediach panuje żydokracja, a w szkołach żydukacja.

Dotyczy to także fałszowania lub wręcz wymyślania informacji o Narodowym Socjalizmie, jednym z ulubionych celów żydów oraz ich lewackich sługusów. To właśnie Narodowy Socjalizm / Nazizm jest ostatnim bastionem terroru i żydowskiego bezprawia, narzucanego Ludzkim Narodom. Artykuły tu zamieszczane odcentrogermanią was, ukazując szerszą wizję wroga żydów, a Wodza wszystkich NIE-żydów, vel. Gojów, vel. Ludzi – Adolfa Hitlera.

Tłumaczenia z e-grup publikuję tutaj, aby Polonia mogła śmiało je czytać bez konieczności przewalania setek tysięcy postów, że o zakładaniu kont nie wspomnę. Sama kolejność ich zamieszczania jest w dużej mierze losowa.

Czym jest chrześcijaństwo oraz Prawdziwy Satanizm w rzeczywistości? Jakich informacji media nam żydzą?
Demaskowanie [pobierz]
Duchowy Satanizm [pobierz] aktualny
Narodowy Socjalizm [przejdź]
PUMS [pobierz
Zainteresowani? Zapraszam do tych e-grup [Yahoo!] lub [prophpbb] (nie trzeba zakładać konta by wejść i zobaczyć)

Szanujący się Słowianie którzy mają pytania dotyczące Duchowego Satanizmu - a są szczerze zainteresowani - przeczytają całego JoSa (Joy of Satan - oryginał lub tłumaczenie) NAJPIERW - odpowiadając sobie SAMI na pytania jakie możecie mieć. To świadczy o poważnym podejściu do sprawy i stawia was w bardzo korzystnym świetle gdy już będziecie pytania zadawać - wszak od tego macie mózg, i od tego są e-grupy.

Dobrym pomysłem jest także subskrybowanie biuletynu, gdyż piszące tam osoby to WYŁĄCZNIE Satanistyczny Kler, stąd macie pewność, że ich posty będą ważne, a także pozbawione jakiś niejasności tudzież nieprzyjemności ze strony szpiegów, zadymiarzy, żydów, itp.

Od listopada 2017 publikuję resztę artykułów w j. angielskim. Będę je stopniowo tłumaczył, a osoby znające język będą swobodnie mogły zapoznać się z ich treścią.

JoS Newsletter [kliknij] - jeśli znacie j. angielski, możecie przeczytać multum obfitujących w dane kazań, komentarzy, i innych, bezcennych informacji.

KANAŁY
SVVEVE - mój kanał 
Chomik (zaglądajcie proszę do folderu Mądrość Piekła jeśli chcecie zachować wszystkich dotychczas opublikowane na MP tłumaczenia)

Satan's Library (warto co jakiś czas tam zaglądać! Tak do ang jak i do pl) 
----------------------------------

Uwaga językowa:
Christ = x
Christianity = xianity
jezus to postać fikcyjna, ALE jest realna dla osób w nią (fanatycznie) wierzących = powód, dla którego w dedykacji wyrzekamy się tych żydowskich wymysłów
----------------------------------


Swoje tłumaczenia publikuję WYŁĄCZNIE na Mądrości Piekła oraz wysyłam do Biblioteki Szatana. Ktokolwiek posługuje się moim pseuonimem POZA tymi stronami, podszywając się pode mnie, jest oszustem.

Odmawiam współpracy z innymi osobami, które wyłącznie twierdzą, że chcą mi pomóc. Oto powód. Jeśli rzeczywiście chcecie pomóc sprawie, róbcie to, co należy - medytacje, nauka, ROKT. Łączy nas Cel.

---------------------------------- Sława Szatan!

Sława (Satanistyczna) Polonia!

Czarny Żmij