sobota, 1 lutego 2020

Wirus - Magazynować na potęgę! – cz.2

Magazynować na potęgę! – cz.2

Pytanie:
Użytkownik: czy żydzi ponownie próbować uruchomić kolejny rodzaj wersji sztucznie wywołanej klęski głodu, tak jak zrobili to w przeszłości?

Odpowiedź:
Autor: WK Hooded Cobra

Chiny twierdzą, że wszystko jest „pod kontrolą”, ale nic na to nie wskazuje, od do 24 stycznia. Nie ma „pod kontrolą”, infekcje tylko rosną. Problem rośnie tylko. Sensownie jest uważać, że teraz to się tylko pogorszy. Nie udało im się skutecznie opanować wirusa aż do teraz.

Jest to również, jak powiedziała WK Maxine, powiązane energicznie z dżumą. To nie osiągnie tej normy, ale jak wynika z postów WK Maxine i Magesona, to wszystko jest bardzo celowe.

Dotychczas, tydzień później procedura opanowania wirusa jedynie zawiodła. Miejscowości wymagają również kwarantanny po tym jak wirus w nie uderzy. Wystarczy 10 ludzi nie przyłapanych na lotnisku, a potem to przejdzie do transportu publicznego. Kichanie kilka razy, a następnie wagon jest zainfekowany. 1000 ludzie wsiada codziennie, tylko 5 to pojmuje, no i się rozprzestrzenia.

Niestety taka jest rzeczywistość rzeczy. Rządy nie powiedzą takich rzeczy wprost, bo ludzie zaczną panikować, a panika będzie oznaczać ofiary.

Dobrą wiadomością jest to, że stosunek śmierć wirusa jest bardzo niski, około 200 osób zmarłych w 10,000 ludzi daje nadzieję, i że nie jest to jakiś rodzaj nadwyraz śmiercionośnego wirusa. Jednak, jako że został stworzony jako pewnego rodzaju badanie i ewentualna broń, nikt tak naprawdę nie zna konsekwencje tego w przyszłości.

Amazon jest w znacznym stopniu bazuje w Chinach a USA w znacznym stopniu od niego zależy w kwestii produktów i usług. Dobrym pomysłem jest aby być przygotowanym, a nie “niech się dzieje co chce, mnie to nie dotyczy”.

Jeśli Chiny dalej nie opanują skażenia, są w poważnych tarapatach, tak jak wszyscy inni. Miasta będą musiały być opuszczone lub poddane kwarantannie, a to samo w sobie stwarza ogromne wstrzymanie produkcji.
---------

Autor: WK Hooded Cobra

Jesteśmy poważnie okłamywani do do danych zarówno o ilości martwych jak i zainfekowanych. Oficjalne dane to około 12.000 zarażonych i mniej niż 300 zmarłych, przynajmniej według niektórych źródeł.

W artykule jaki zamieszczam poniżej tylko pokazuje inny wymiar, czyli co może ewentualnie być utajane.

Według niego istnieje blisko 80.000 zakażonych w samych Chinach, a liczba martwych nieznana. Liczba ofiar jest również znacznie wyższa. Ktokolwiek mówił o tych rzeczach został usuniety z internetu, a jedyna wersja akceptowana jest tą „oficjalną”.

Rządy mają wszelkie powody do okłamywania ludzi, aby zmniejszyć panikę, a to nie jest zły pomysł, gdyż jeśli wiele osób będzie panikować to stworzy całkowity chaos zanim coś się rzeczywiście stanie.

Na roszczenie jakby był to wirus bio-inżynierii, którye wielu szybko odrzuca jako tylko „dezinformację”, sytuacja jest również opisana na papierze.

Mój własny, ściśle osobisty pogląd jest taki, że ten wirus był utrzymywany w laboratorium do testów i badań, w rzeczywistości pochodzi z nietoperzy, jak się twierdzi, a jedynie potencjalne zastosowanie jako środek do prowadzenia wojny biologicznej. Jednak by taki wirus się wyrwał, jest bardzo
trudne i bardzo rzadkie, jeśli są przechowywane wewnątrz do celów badawczych.
Czy to było celowe lub jakiejś poważnej spieprzenie, to nadal można sklasyfikować jako potencjalną pandemię lub broń biologiczną, nawet jeśli nie zamierzone. I mogą mieć podobne konsekwencje.

Publikowana strona ta została oczyszczona z Twittera za jedynie opublikowanie takiego scenariusza.

--------------------------------------------------

To nie wygląda dobrze, ale pamiętajcie, że powyższe to dla nas, Duchowych, znak do działania – także w kwestii ROKT. Podejmijcie wszelkie możliwe środki ostrożności – dla siebie i waszej rodziny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.